5η Εθελοντική Αιμοδοσία με την υποστήριξη της IEEE Post author:ieeesb Post published:October 8, 2015 Post category:SB News To Student Branch του Παν. Δυτ. Μακεδονίας σας καλεί στην 5η Εθελοντική Αιμοδοσία που θα γίνει την Τρίτη 12/11/2013στο Τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών. Δώσε λίγο αίμα για να σώσεις μια ζωή. You Might Also Like Ανάπτυξη ψηφιακών συστημάτων σε FPGA με χρήση της γλώσσας VHDL October 8, 2015 Αποτελέσματα Εκλογών IEEE Student Branch UoWM Kozani February 9, 2022 Πανελλήνιος Διαγωνισμός Διαστημικής CanSat in Greece | Δήλωσε Συμμετοχή October 15, 2021